אורלי אברון אלקבס - סטודיו לעיצוב תאורה אדריכלית.

הסטודיו מתמחה בתכנון ועיצוב תאורה אדריכלית לפרויקטים פרטיים, מסחריים, ציבוריים ומשרדים בארץ ובעולם. הפרויקטים בסטודיו מלווים באופן צמוד על ידי צוות מקצועי בשיתוף עם משרדי אדריכלים, מעצבי פנים ומפקחים מובילים.

צוות הסטודיו מעודכן במגמות העיצוב החדשות, גופי תאורה וטכנולוגיות תאורה חדשים, נמצא בקשר ישיר ורצוף עם יבואנים בארץ , יצרני המותגים בחו"ל ומבקר בקביעות בתערוכות המקצועיות הבינ"ל.

חותמת ההיכר של הסטודיו מתאפיינת בקווים עיצובים נקיים ומינימליסטיים, תוך שימת דגש על השפה האדריכלית של כל פרויקט כייחודי לו. הסטודיו מקפיד על עיצוב ללא פשרות, החל משלב קונספט התאורה ועד לגמר ביצוע הפרויקט.

את החברה מובילה מהקמתה אורלי אברון-אלקבס, מעצבת תאורה ותיקה ומעצבת פנים בעלת רקע עשיר ביישום וליווי פרויקטים בתחום התאורה זה למעלה מ-20 שנה. במסגרת עבודתה זכתה אורלי בפרסים רבים עבור עיצוב התאורה בפרויקטים שונים.

בין תפקידיה הקודמים שימשה אורלי שותפה בכירה ב'אלקבס תאורה', לשעבר אחת החברות המובילות בישראל בתחום הייבוא והשיווק של גופי תאורה. הידע המקיף שצברה בתחום התאורה על כל היבטיו, המעקב הצמוד אחר התפתחות התחום בארץ ובעולם, והיכרותה מקרוב עם החומרים ועם מגוון הספקים והחברות בחו"ל מאפשר לאורלי ,בשיתוף עם הצוות, ליצור פתרונות תאורה אופטימאלים לכל פרויקט.

תהליך העבודה
גיבוש קונספט תאורה בשיתוף עם הלקוח, תכנון תאורה בהתאם לעיצוב הנבחר, שרטוט ממוחשב של התכניות, חישובי תאורה לחללים השונים וניסוח מפרטים טכניים בתיאום עם יועץ חשמל, אפיון גופי התאורה על כלל מאפייניהם ובחירתם בהתאם לעיצוב ולתקציב הפרויקט, פיקוח על הביצוע בשטח והתאמות נדרשות עד למסירה.
אורלי אברון אלקבסאורלי אברון אלקבס

אורלי אברון אלקבס

אורטל ויזלאורטל ויזל

אורטל ויזל

מורן ברגרמורן ברגר

מורן ברגר

חן מאיו אטיאסחן מאיו אטיאס

חן מאיו אטיאס

דנה לוי בונןדנה לוי בונן

דנה לוי בונן

קרי חזקקרי חזק

קרי חזק

תומר פרידמן גונןתומר פרידמן גונן

תומר פרידמן גונן

מאיה מיוחסמאיה מיוחס

מאיה מיוחס